امام خامنه ای:مذاکره با آمریکا در زمینه تحریم فایده نداشت

امام خامنه ای:مذاکره با آمریکا در زمینه تحریم فایده نداشت

 به گزارش میلاد لارستان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب...

تعرفه برق لارستان به تعرفه مناطق گرمسیری تغییر یابد

تعرفه برق لارستان به تعرفه مناطق گرمسیری تغییر یابد

میلاد لارستان: امام جمعه لارستان: با انتقاد از بالا بودن هزینه بهای برق مصرفی در منطقه لارستان در فصل تابستان...

شماره 708 میلادلارستان+ لینک دانلود

شماره 708 میلادلارستان+ لینک دانلود

شماره 807 میلادلارستان منتشر شد. تیتر یک این شماره به اقتتاح ایستگاه پایش و جهت یاب در لارستان اختصاص...

 • امام خامنه ای:مذاکره با آمریکا در زمینه تحریم فایده نداشت

  امام خامنه ای:مذاکره با آمریکا در زمینه تحریم فایده نداشت

  چهارشنبه, 22 مرداد 1393 18:07
 • تعرفه برق لارستان به تعرفه مناطق گرمسیری تغییر یابد

  تعرفه برق لارستان به تعرفه مناطق گرمسیری تغییر یابد

  جمعه, 24 مرداد 1393 16:40
 • شماره 708 میلادلارستان+ لینک دانلود

  شماره 708 میلادلارستان+ لینک دانلود

  دوشنبه, 27 مرداد 1393 08:05

 

 آقاي اوباما؛ كودكان غزه بشر نيستند؟!

جنگ نابودكننده اخير صهيونيست‌ها كه به اعتراف همه، نسل‌كشي مردم غزه را به همراه دارد جنگي است كه رژيم غاصب اسرائيل، سلاح‌هاي سرطان‌زا و كشتار جمعي خود را روي مردم بي‌دفاع  و بي پناه غزه آزمايش مي‌كند و مدعيان حقوق بشر غربي هم با تمام وجود از قصاب خاورميانه حمايت مي‌نمايند.  براي اينان نه‌تنها مردم غزه كه ملت خاورميانه نيز بشر محسوب نمي‌شوند. اينان با انديشه انتخاب اصلح داروين زندگي مي‌كنند و ضعيف را پايمال طبيعت مي‌پندارند.


  شهدای لارستان را بیشتر بشناسیم

شهید علی مسکینی : در سال 1345 دیده به جهان گشود . تحصیلاتش را تا مقطع راهنمایی ادامه داد و پس از آن برای امرار معاش خانواده به کار مشغول شد . پسری خوش رو و خندان بود . یک سال زودتر به سربازی اعزام شد و تمام مدت زمان سربازی را بدون اطلاع به خانواده داوطلبانه به جبهه اعزام شد و در جبهه ی سومار و سرپل ذهاب خدمت میکرد زمانی که برای شناسایی رفته بود در تاریخ 14 اردیبهشت 64 به آرزویش رسید .

فراخوان تدوین تقویم تاریخ لارستان

 آخرین شماره میلادلارستان را از اینجا دانلود کنید.

یادداشت هفته

شناسایی معادن از اهم واجبات

در شماره قبل نكاتي در مورد جذب سرمايه‌گذار از حوزه خليج فارس براي مناطق مختلف لارستان به نگارش درآمد كه اميد است اداره صنعت و معدن و تجارت  لارستان با دقت نظر در پي جذب باشد و با تمهيداتي كه به كار مي‌برد و همايش‌هايي كه برگزار مي‌نمايد اين مهم را به انجام برساند. طبعاً از مسئول فعال اداره صنعت و معدن و تجارت لارستان اين انتظار توقعي به جا و تحقق‌پذير است. نكته بعد اهميت شناسايي معادن منطقه است  كه ضرورت دارد با استفاده از كارشناسان ماهر و باتجربه و شناسايي جاي جاي منطقه، معادن مختلف بررسي و جهت استخراج اكتشاف  و سرمايه‌گذاري اقدام لازم صورت پذيرد.
مسلماً‌ با اين عمل، تغيير و دگرگوني لازم در منطقه  فراهم مي‌شود و امكان توسعه و تعالي گسترش مي‌يابد .
بديهي است  شناخت انواع كلي معادن  مورد نظر مي‌باشد اما طبعاً اولويت استخراج در درجه اول با معادن ارزشمند و موثر در صنايع  است.
در منطقه لارستان  ممكن است دكتراي  زمين‌شناسي و معادن كم داشته باشيم چون رشته زمين‌شناسي نداريم اما با داشتن رشته جغرافيا اعم از كارشناسي و كارشناسي ارشد، اساتيدي هماهنگ با زمين‌شناسي و معادن كم نيستند و مي‌توان از اساتيد دانشگاهي در اين مورد  كمك گرفت و نتايج خوبي به دست آورد؛ هرچند دا ...

ادامه مطلب: یادداشت هفته

اطلاعات تماس

 • آدرس: لارستان فارس – شهرجديد – 12 متري فرهنگ 12 (سينماي سابق) بلوك 1 – دفتر نشريه ميلاد لارستان – صندوق پستي 183 – 74315
 • كد پستي: 74665-74318
 • تلفن: 3844 224 – 4775 224 – 0781
 • فاکس: 8101 224 – 0781
 • شماره شاپا: 9961 – 2008
 • ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مشترک شوید

ایمیل خود را وارد کنید

درباره میلاد لارستان

 در آغازين ايام سال 1371 هجري شمسي جمعي از آنانی كه در جريان پيروزي انقلاب اسلامي در لارستان به نحوي نقش داشتند و برخي دیگر از دلسوزان، گرد هم آمدند تا نشريه‌اي كه زبان گوياي مردم لارستان و بازگوكننده مكنونات قلبي آنان باشد به عرصه مطبوعات عرضه كنند و به اين وسيله دين خويشتن را در اين مهم ادا نمايند. 

ادامه...